Webové stránky / WWW

Tvorba webových stránek nás baví. Máme rádi a používáme aktuální technologie nejen v oblasti webdesignu. Jdeme s dobou vstříc klientům a nabízíme jim ještě více možností. Web stavíme na redakčním systému, díky kterému si naši klienti hravě poradí se správou svého webu a ušetří jak čas, tak peníze. Práce se systémem je velice snadná, rychlá a bezpečná. Výsledkem jsou pak stránky, které se líbí jak návštěvníkům, tak i vyhledávačům.

Webové stránky vytváříme na míru, proto nabízíme několik typů stránek

Microsite

Hlavním cílem této "web-vizitky" jsou stručné a aktuální informace pro návštěvníky, díky kterým získají povědomí o vás a vaší činnosti a mohou vás ihned kontaktovat. Rozsahem se jedná pouze o jedinou stránku, na které je vše důležité. Kombinací cíleného textu a klíčových slov se mikrostránka používá nejen k rychlé prezentaci firmy, ale také pro účinou propagaci produktu nebo služby.

od 5000Kč

Miniweb

Moderním marketingovým nástrojem je miniweb - je to malý specializovaný web o několika málo stránkách, zaměřený na podporu konkrétního produktu nebo služby. Používá se tam, kde webvizika nestačí - hojně se využívá při reklamních akcích, soutěžích, průzkumech apod. Zaměřením na užší cílovou skupinu miniweb dosahuje rychleji a snadněji obchodních cílů.

od 9000Kč

Web s redakčním systémem

Pokud plánujete rozsáhlejší web, nebo chcete mít kontrolu nad veškerým obsahem webu, pak je pro vás vhodným řešením redakční systém. Díky své promyšlenosti vám umožní pracovat s obsahem webu velmi snadno a rychle. Navíc obsahuje spoustu dalších vychytávek a doplňků, kterými váš web oživíte a nabídnete návštěvníkům větší prožitek při procházení vašich webových stránek.

od 15000Kč

Na čem stavíme úspěšný web?

Bezchybný zdrojový kód webu

Zdrojový kód stránek návštěvníci nevidí. Ti vidí celkový výsledek vzniklý přeložením kódu internetovým prohlížečem. Vyhledávací roboti se chovají přesně naopak - nezajímá je jak web vypadá, oni chtějí vidět jeho strukturu a zkoumají kód stránek. Bezchybný kód je pro ně srozumitelný a je tím pádem základem dobré optimalizace webu. Kvalitně napsaný kód se navíc správně přeloží na různých zařízeních, urychluje načítání stránek a je lépe udržovatelný.

Webdesign

Vzhled webu by měl být atraktivní, odpovídat jeho zaměření, nechat vyniknout vše důležité a nerozptylovat návštěvníka zbytečnostmi. Úspěšný grafický design plní svoji úlohu tehdy, pokud se návštěvník na webu cítí dobře a dokáže se na stránkách snadno orientovat. Snažíme se o to, aby web působil dobrým dojmem nejen jako celek, ale aby byl dokonalý v každém detailu.

Optimalizace pro vyhledávače

Zatímco vzhled zajímá spíše návštěvníky webových stránek, vyhledávače a jejich roboty zajímá jak jsou stránky postaveny. Web musí striktně splňovat a dodržovat kritéria daná vyhledávači, aby byl vidět a prosadil se mezi konkurenčními weby na předních příčkách vyhledávání. S naší pomocí to sice bude trvat déle, než se dostanete na přední pozice, ale když už se tam dostanete, udžíte se na nich delší dobu.

Redakční systém Joomla!

Joomla! je systém pro samostatnou správu obsahu webových stránek. Díky obrovskému množství doplňků, které se do ní dají doinstalovat je jedním z nejvíce přizpůsobitelných redakčních systémů vůbec. Na vývoji tohoto systému se podílí tisíce nadšenců z celého světa a používají ho i ty největší webové portály. Joomla! mnohdy nabízí mnohem víc, než většina ostatních řešení za desítky až stovky tisíc korun. Přesvědčte se sami.