Naše nabídka / offer

Náš postoj k tomu, co děláme je odlišný. Nesnažíme se za každou cenu udělat snadno a rychle průměrný web, který pak ztrácí. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout maximum co lze, aby měli web odlišný od ostatních a mohli s ním využít všechen potenciál webových stránek, které nabízí. Navíc za rozumnou cenu.

A proč? Jednoduše proto, že nás to baví. Chceme lidem ukázat, že kvalita práce je důležitější než nejlevnější nabízené řešení. Investice do kvalitně zpracovaného webu se vždy vrátí - správně vytvořené webové stránky totiž vydělávají. Web je totiž nejlepší obchodník na světě, protože oslovuje lidi 24 hodin denně po celý rok bez přestávky. Rozhodně se tedy vyplatí koupit vašemu obchodníkovi pěkné sako a naučit ho mluvit na zákazníky tak, že se k němu rádi budou vracet kupovat nové zboží.

Tvorba WWW stránek

Tvorba webových stránek nás baví. Máme rádi a používáme aktuální technologie nejen v oblasti webdesignu. Web stavíme na redakčním systému, díky kterému si naši zákazníci hravě poradí se správou svého webu a ušetří jak čas, tak peníze. Práce se systémem je velice snadná, rychlá a bezpečná. Výsledkem jsou pak stránky, které se líbí jak návštěvníkům, tak i vyhledávačům.

Kolik to stojí? Více informací

Tvorba e-shopů

Práší se vám ve skladě na zboží? Pak je nejvyšší čas převést jej do elektronické podoby a nabízet širšímu spektru zákazníků. S naším e-shopem máte nad zbožím plnou kontrolu, víte kolik se čeho prodává, co zákazníci nejvíce nakupují, jaký máte obrat a co zákazníkům ještě chybí.

Kolik to stojí? Více informací

Optimalizace stránek

Víme, co dělat pro to, aby vaše stránky byly na Internetu vidět. Při tvorbě webových stránek dbáme na dobře psaný kód, na správnou strukturu, ale také čtivost textu. SEO se dá ovlivnit spoustem faktorů, každý má svoji důležitost. Obsah stránek přizpůsobíme a upravíme do lepší podoby, aby se zvýšil konverzní poměr a proměnil návštěvníka v zákazníka.

Kolik to stojí? Více informací

Grafický design

Vzhled webu by měl být atraktivní, odpovídat jeho zaměření, nechat vyniknout vše důležité a nerozptylovat návštěvníka zbytečnostmi. Úspěšný grafický design plní svoji úlohu tehdy, pokud se návštěvník na webu cítí dobře a dokáže se na stránkách snadno orientovat. Snažíme se o to, aby web působil dobrým dojmem nejen jako celek, ale aby byl dokonalý v každém detailu.

Kolik to stojí? Více informací