Grafika / design

Vzhled webu by měl být atraktivní, odpovídat jeho zaměření, nechat vyniknout vše důležité a nerozptylovat návštěvníka zbytečnostmi. Úspěšný grafický design plní svoji úlohu tehdy, pokud se návštěvník na webu cítí dobře a dokáže se na stránkách snadno orientovat. Snažíme se o to, aby web působil dobrým dojmem nejen jako celek, ale aby byl dokonalý v každém detailu.

Jaké grafické služby si u nás můžete objednat?

Design webu

Nelíbí se vám nebo vašim návštěvníkům současná podoba webových stránek? Máte vzhled starý několik let? Jestli váš web působí zastarale nebo fádně, nemá takový účinek jaký by mohl dosahovat kdyby měl jasný nový design právě od nás. Pokud web návštěvníky nezaujme, nebudou na něm trávit moc času. Můžeme vám stránky přeměnit tak, že se na něj návštěvníci budou rádi vracet.

od 3500Kč

Design e-shopu

Pokud se návštěvík ve vašem elektronickém obchodě neorientuje, těžko najde pokladnu. To přece nechcete. E-shop musí návštěvníka uvítat stejně, jako kdyby byl kamenný. Musí být jasné, co v obchodě prodávate, kolik co stojí a kudy se jde s nákupním košíkem k pokladně. A protože určitě chcete, aby se zákazník vrátil, musí se vracet na místo, které se mu líbí a je něčím zajimavé. Od toho tu jsme pro vás.

od 5000Kč

Corporate identity

Máte novou firmu nebo chcete přidat na kráse vaší zaběhlé společnosti? Objednejte si od nás všechny grafické práce v jednom uceleném balíku. Vytvoříme pro vás nový webdesign, logo nebo logotip, grafický manuál, vizitky, hlavičkový papír, letáky, polepy na auta, reklamní plakáty a všechny ostatní propagační materiály. Získáte tak kompletní výbavu, se kterou podpoříte vaši značku všude a na čemkoliv.

od 15000Kč

Vytvoření loga

Když se někdo podívá na vaše logo, ví v čem podnikáte? Dává logo smysl a ladí se stylem firmy? Nebo logo ještě nemáte? Pokud si myslíte, že by se logo dalo vylepšit, vězte, že máte pravdu. Kvalitně zpracované logo lidem utkví v paměti. Když ho někde zahlédnou, hned si vzpomenou o co nebo o koho se jedná. Pokud takové logo nemáte, rádi vám takové vyrobíme.

od 2000Kč

Design vizitek

Nemějte fádní, nudné, obyčejné vizitky... Odlište se od ostatních. Mějte elegantní vizitky, které ladí se stylem vaší společnosti. Vizitky jsou velmi důležitým protředníkem při komunikaci mezi zákazníkem a vámi. Je to jedna z prvních věcí, kterou váš klient dostane do ruky. Proto by měly být vizitky takovou miniprezentací vaší firmy. A platí pravidlo čím originálnější, tím lepší.

od 600Kč

Různé tiskoviny

Rozjíždíte reklamní kampaň, nebo chcete dát vědět lidem o nějaké akci, novém produktu či nové službě? Zaujmout člověka není v dnešní době snadné - odevšad na něj křičí různé druhy reklam a propagací, které lidé začali nevnímat. Buďte jiní. Zaujměte něčím, co ještě neviděli. Pomůžeme vám s nápadem a vytvořením nejrůznějších propagačních materiálů.

od 1200Kč

Na co dbáme při tvorbě grafiky?

Originalita

Všechno, co děláme, je unikátní práce. Každý projekt vytváříme speciálně na míru a podle požadavků zákazníka. Každý projekt děláme s maximální pečlivostí a právě proto u nás neuvidíte stejnou grafiku na více webech.

Inovace

Naše projekty vytváříme podle aktuálních trendů ve webdesignu. Samozřejmostí je dodržování stále nových postupů a zásad při tvorbě webových stránek a e-shopů. Zároveň se snažíme, aby i naše offlinové práce vypadaly dobře a byly nezapomenutelné.

Nápaditost

Na každém projektu se snažíme vymyslet nové, kreativní řešení, které je jak designově a funkčně dobré, tak i uživatelsky přívětivé. Snažíme se použít nové technologie, ale zároveň i ty starší použít v podobě, kterou ještě nikdo nezkusil.

Funkčnost

Při tvorbě našich prací se zaměřujeme nejen na samotný vzhled, ale hlavně na funkčnost a splnění vyčleněných cílů zákazníka. Návrh grafiky není jen o tom, jak konečný produkt vypadá, ale i o tom jestli je ve skutečnosti dobře použitelný.