E-shop / E-commerce

Práší se vám ve skladě na zboží? Pak je nejvyšší čas převést jej do elektronické podoby a nabízet širšímu spektru zákazníků. S naším e-shopem máte nad zbožím plnou kontrolu, víte kolik se čeho prodává, co zákazníci nejvíce nakupují, jaký máte obrat a co zákazníkům ještě chybí.

Co si od nás můžete koupit?

E-shop

lnternetový obchod se liší od klasické internetové prezentace hlavně tím, že je to takový elektronický katalog zboží, ve kterém můžou vaši zákazníci nakupovat stejně jako v kamenném obchodě. U elektronického obchodu je zapotřebí vytvořit mnohem více stránek oproti pouhé prezentaci společnosti. Nabízí se tedy použití kombinace redakčního systému a větší komponenty, která se systémem umí dobře spolupracovat. V našem případě používáme ověřený systém Joomla a k němu obchod VirtueMart.

od 25 000Kč

Doplňky e-shopu

Pokud již provozujete e-shop na systému VirtueMart, ale zdá se vám, že je moc komplikovaný, nebo v něm něco chybí, můžeme vám práci ulehčit. Máme na skladě spoustu doplňků, vylepšení a dobrých rad, díky kterým je správa internetového obchodu hračkou. Můžeme vám upravit vzhled, přidat funkčnost, zautomatizovat objednávky, vystavování faktur, rozesílání newsletterů a slevových kupónů nebo pomoct s odesíláním či přijímáním zboží přes XML feedy. Napište nám, co byste potřebovali.

od 2000Kč

Proč si od nás nechat vytvořit internetový obchod?

Neomezenost

Kombinace systému Joomla s VirtueMartem nabízí vše, co je potřeba k úspěšnému chodu internetového obchodu. S mnoha doplňky a širokou podporou dosahuje nejlepšího poměru cena / výkon. Oproti komerčním obchodům si nekupujete pouze licenci, ale patří vám celý obchod a můžete s ním pracovat bez omezení - neomezeně zboží, kategorií, ucelený přehled nad zákazníky a jejich objednávkami, nejrůznější statistiky, slevové kupóny a mnoho dalších funkcí.

Přizpůsobitelnost

Díky nespočetnému množství doplňků, které můžeme do e-shopu doinstalovat, získáte jedničku na trhu mezi internetovými obchody. Můžete si dle libosti upravit jak vzhled obchodu, tak i administrátorské prostředí. Nabídněte zákazníkům rychle a jednoduše to, co chtějí. Nechte je hodnotit zboží, nabídněte množstevní slevy a dárkové poukazy, nastavte pro VIP zákazníky různé výhody... S našim obchodem snadno a rychle.

Jednoduchost

Spousta dnešních e-shopů je tak robustních, že se v něm ztrácí jak zboží, tak i zákazníci. My vám nabízíme řešení, kde každý návštěvník spokojeně nakoupí a snadno najde cestu k pokladně. Samozřejmostí je filtrování produktů, jejich vyhledávání i podle specifických vlastností. Obchod taky může návštěvníkům nenuceně ukázat jaké zboží zrovna letí a které se nejvíce kupuje.

Přehledná administrace

Pokud chcete mít úspěšný elektronický obchod, musíte mu rozumět a ve všem se vyznat. S naší variantou to rozhodně nebude problém. Administrace a ovládání e-shopu je jasná, přehledná a intuitivní. Jakmile se s ní seznámíte, sama vás povede dál. Jednoduše najdete seznam zboží a jak se upravuje, stejně jako přehled zákazníků a jejich objednávek. Nad vším máte plnou kontrolu.